Rogaininga pastaiga (2h ~5km) bērniem līdz 12 gadu vecumam (ieskaitot), Rogaininga pastaigas tiek veidotas grupās ar bērniem, kurus pavada sacensību organizatoru nodrošināta pieaugusi persona - Instruktors. Ja Rogaininga pastaigā piedalās bērns, kas jaunāks par 7 gadiem, tad obligāti ir nepieciešama viena vecāka vai aizbildņa klātbūtne, kas pavada bērnu.

2h rogainings, 4h rogainings un 6h rogainings notiek 2-4 dalībnieku komandās, no kuriem vismaz viens sacensību dienā ir sasniedzis 18 gadu vecumu. Ja komanda sastāv no dalībniekiem līdz 18 gadu vecumam, tad dalībniekiem līdzi jābūt rakstiskai vecāku vai aizbildņu atļaujai, lai piedalītos sacensībās. Atļaujas paraugs atrodams te.

6 stundu rogainings būs labs piedzīvojums tiem, kas rogainingus ir jau izbaudījuši un dažādos garumos. Arī tiem, kuri ir vēl ceļā uz klasisko rogaininga distanču pieveikšanu un vēlas iesildīties ar īsākām distancēm. 6 stundas būs pietiekoši, lai komandas stratēģijai būtu izšķiroša nozīme veiksmīgam rezultātam. Ja esi gatavs, šādam izaicinājumam, tad piesakies! 

4 stundu rogainings būs piemērots ikvienam aktīvās atpūtas mīļotājam, kas vēlas pavadīt sportisku pēcpusdienu pie dabas kopā ar draugiem vai ģimeni, pie reizes izbaudot Olaines pilsētu un dabu vienā pasākumā. Izaicinājums būs komandas stratēģijas plānošana, jo 4 stundu laikā var apmeklēt daudz vietu un savākt daudz kontrolpunktu - ātrākie noskries vairāk kā 35 kilometrus, bet pastaigu cienītāji pieveiks ap 20 kilometriem. 

2 stundu rogainings būs lieliska atpūta brīvdienā ģimenei ar bērniem vai vecākiem cilvēkiem, kā arī laba iespēja visiem rogaininga sporta iesācējiem pārbaudīt sevi aizraujošajā sporta veidā un pavadīt 2 interesantas stundas draugu vai ģimenes lokā pilsētā un pie dabas.  2 stundu distanci iecienījuši arī skrējēji, kuriem 2 stundu kontrollaiks ir lielisks ātruma izturības treniņš. Distances ātrākie dalībnieki noskrien pat 28 kilometrus, bet nesteidzīgā pastaigā var pieveikt ap 10 kilometriem.

Rogaininga skrējiens ir ~14-16km gara distance rogaininga ietvaros, ko dalībnieki veic individuāli orientējoties - skrienot, ejot vai nūjojot un pa ceļam atzīmējoties nepieciešamajos kontrolpunktos. Kontrolpunkti, kuri ir jāapmeklē, ir norādīti uz kartes, ko dalībnieki saņem reģistrācijā sacensību dienā. Rogaininga skrējiena kontrollaiks ir 4 stundas.

4h xRace piedzīvojumu rogainings ir līdzīgs klasiskajam 4h rogainingam, tikai xRace distancei būs papildus X punkti, kurus varēs uzzināt un apmeklēt izpildot uzdevumu. Visus kontrolpunktus varēs apmeklēt gan ar kājām, gan ar velo, gan laivām (ja konkrētajā posmā tās būs kur peldināt, bet ja nebūs kur peldināt, saņemsiet citu aizraujošu X tipa piedzīvojumu uzdevumu), bet ņemiet vērā, ka plānotājs distanci veidos tā, lai atsevišķā apvidū vai apstākļos KP prātīgāk būtu ņemt tieši ar velo vai kājām - bet tas jau būs komandas lēmums. Distancē būs Veloparks atzīmes, kur varēsiet drošībā atstāt velosipēdus, ja izvēlēsieties kādus KP apmeklēt ar kājām. Pieteikšanās un vairāk informācija atrodama te - www.xrace.lv.